KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7796071
nr 779 6071
Gregori Aminoff, Vinterhare, 1918, 57 x 71
Kondition: slitage, skador, repa/repor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:33:26
24/9 17:53:31